MYVA INTERIER

www.podlahy-levne.cz

F 851 Sonic

F 851 Sonic

Ostatní podlahy Egger Modern block za stejnou cenu.

  • Cena: 475 Kč

Výrobce: EGGER

rozměr: 8x330x637mm

třída: 32

balení: 1,68m2

záruka: 20let

EGGER FLOORLINE

Egger Floorline
Laminátové podlahy FLOORLINE od rakouského výrobce EGGER E.F.P. patří k tomu nejlepšímu, co v současné době nabízí evropský trh.

FLOORLINE je kolekce laminátových podlah, která v sobě sjednocuje mnoho stylů. Jsou v ní zastoupeny klasické dekory a dekory imitující palubkové podlahy, jakož i exotické dřevodekory a moderní kreativní dekory. Nejvyšší kvalita nachází ideální spojení se vkusným designem.

Podlahy FLOORLINE pro dokonalé chvilky
Někteří si krásné chvilky vychutnávají na pohovce a s hudbou, jiní s nejlepší přítelkyní na chodbě při spontánní módní přehlídce, a někteří zase v kavárně nebo při kreativní práci v ateliéru. Každý svým stylem! Ale všichni vědí, jaký je to pocit, když je vše v pořádku, když je vše dokonalé.

Když v klidu domova společně vaříte, je to pro Vás krásné. Denní práce je hotová, nyní si vychutnáváte život. Vše se daří a nic nechybí, vše je dokonalé.
Přednosti
HYGIENICKÉ
Laminátové podlahy jsou jedno z nejhygieničtějších řešení podlah. Jednoduché na čištění a údržbu.
ODOLNÁ PROTI NÁRAZU
Dokonce i když vám něco upadne na podlahu -povrch laminátových podlah je odolný vůči velkým nárazům.
DLOUHÁ ŽIVOTNOST
Naše povrchová úprava zajišťuje krásný vzhled povrchu a hran po dlouhá léta. Toto zaručujeme naší garancí* na oděr. Ta zahrnuje i hrany.
ANTISTATIK
Díky antistatické úpravě je snížen elektrostatický náboj.
TICHÝ
Klid znamená sílu: silenzio® je název pro nabídku komfortu ke snížení kročejového a prostorového hluku. Podložka z recyklovatelné buničiny, která je připevněna přímo na panelu, snižuje subjektivní vjemy hluku až o 50% oproti laminátovým podlahám bez silenzio®. V závislosti na použití nabízí silenzio® provedení pro normální, střední a silné namáhání.
SNADNÁ POKLÁDKA
Patentované instalační systémy EGGER zaručují rychlé a jednoduché montáže bez lepidla.
Patentovaný jako JUST clic! EP 1 441 087 , EP 1 462 587
a PRO clic! EP 1 518 032.

Nový komentář

* (Povinné)

Přihlášení